Nanette de Jong ontvangt 1e exemplaar "De Muur en Andere Spots"

'hiphop mama'Museum De Paviljoens presenteert op zaterdagavond 13 september om 21.55 de publicatie De Muur en Andere Spots. Graffiti in Almere tijdens de Cultuurnacht Almere 2008. Nannette de Jong, directeur van de voormalige stichting De Transparante Verbinding neemt het eerste en unieke exemplaar van deze bijzondere publicatie in ontvangst.

De publicatie is een initiatief van graffitischrijver Kasper Jongejan in samenwerking met Museum De Paviljoens. De Jong organiseerde met haar stichting diverse activiteiten om verschillende subculturen en religies met elkaar te verbinden. De doelgroep waar zij zich altijd voor heeft ingezet zijn jongeren. In een stad waar tachtig procent van de jongeren aangeeft affiniteit met hiphop te hebben, organiseerde zij activiteiten als het Diggin' Festival.

Het uitgangspunt is voor, door en met jongeren. Als 'hiphopmama' faciliteerde ze deze activiteiten maar de jongeren organiseerden vooral zelf. Op deze manier liet De Jong een divers publiek kennis maken met de hiphopcultuur en zorgde ze voor een positief beeld van de undergroundculturen en jongeren in Almere.

Dit bericht werd oorspronkelijk gepubliceerd op: www.almerenu.nl